Ledningsgrupp O-Ringen Åre 2021

Här nedan hittar du kontaktuppgifter till den lokala ledningsgruppen för O-Ringen Åre 2021.

Ledningsgruppen O-Ringen Åre 2021

Ledning

Martin Ohlsson

martin.ohlsson@oringen.se
070-522 39 94

Tävling

Magnus Johansson

magnus.johansson@oringen.se

070-381 03 56

Resa

Hanna Falkeström

hanna.falkestrom@oringen.se

070-277 08 07

Boende

Hanna Falkeström

hanna.falkestrom@oringen.se

070-277 08 07

Upplevelse

Gunnar Hedberg

gunnar.hedberg@oringen.se

070-577 05 89

Ekonomi

Vakant

Funktionär

Britta Brännström

britta.brannstrom@oringen.se

073-801 51 00

Marknad

Elisabeth Standár

elisabeth.standar@oringen.se

070-407 58 29

Sälj

Lars Rönnestrand

lars.ronnestrand@oringen.se
070-650 25 62

IT

Lars Strøm

lars.strom@oringen.se

+47 907 475 68

Service

Benny Ljungdahl

benny.ljungdahl@oringen.se

070-660 60 50

Miljö

Erica Johansson

erica.johansson@oringen.se

070-332 75 26

Deltagarservice

Jakob Haugen

jakob.haugen@oringen.se
+47 992 325 33

Copyright © 2014-2018 O-Ringen AB. Alla rättigheter förbehålls.   |    En webbsida från Limepark byggd i SiteVision