Funktionärer

Här nedan hittar du kontaktuppgifter till den lokala ledningsgruppen för O-Ringen Värmland 2017.

Ledningsgruppen Värmland 2017

Christina Gabrielsson, Generalsekreterare
Tel: +46 (0)70-638 13 43, christina.gabrielsson@oringen.se

Magnus Albinsson, Tävlingsansvarig
070-540 49 91, magnus.albinsson@oringen.se

Britt-Marie Lundqvist, Funktionärsansvarig
070-510 17 10, britt-marie.lundqvist@oringen.se

Kjell Johansson, Reseansvarig
070-225 26 27, kjell.johansson@oringen.se

Linda Take, Marknadsansvarig
070-580 46 67, linda.take@oringen.se

Hans Wilhelmsson, Boendeansvarig
070-271 53 72, hans.wilhelmsson@oringen.se

Ann-Sofie Hultsved, Miljöansvarig
070-627 97 98, annsofie.hultsved@oringen.se

Emilia Carlman, Serviceansvarig
070-353 13 76, emilia.carlman@oringen.se

Lotte Johansson, Upplevelseansvarig
070-391 36 66, lotte.johansson@oringen.se

Elisabeth Gustavsson, Säljansvarig
070-316 26 11, elisabeth.gustavsson@oringen.se

Anders Hane, IT-ansvarig
070-001 86 34, anders.hane@oringen.se

Mikael Take, Deltagarservice- och ekonomiansvarig
073-668 20 86, mikael.take@oringen.se

Copyright © 2015 O-Ringen AB. Alla rättigheter förbehålls.   |    En webbsida från Limepark byggd i SiteVision