Medarbetare

Här hittar du ledande befattningshavare för O-Ringen.

Henrik Boström, Verkställande direktör
Tel: +46 (0)70-380 84 89, henrik.bostrom@oringen.se

Mats Adolfsson, Försäljningschef
Tel: +46 (0)70-394 50 71, mats.adolfsson@oringen.se

Thomas Westfeldt, Marknadschef
Tel: +46 (0)72-278 00 00, thomas.westfeldt@oringen.se

Britt-Inger Dahlbom, Administratör
Tel: +46 (0)72-226 47 98, britt-inger.dahlbom@oringen.se

Jan Troeng, Tävlings- och Utvecklingschef
Tel: +46 (0)73-642 26 52, jan.troeng@oringen.se

Jessica Sörndal, Ekonomi- och Deltagarservicechef
Tel: +46 (0)73-574 21 18, jessica.sorndal@oringen.se

Christina Gabrielsson
Generalsekreterare O-Ringen Värmland 2017
Tel: +46 (0)70-638 13 43, christina.gabrielsson@oringen.se

Clas Engström
Generalsekreterare O-Ringen Höga kusten 2018
Tel: +46 (0)70-680 80 09, clas.engstrom@oringen.se

Tomas Öberg
Generalsekreterare O-Ringen Kolmården 2019
Tel: +46 (0)70-227 75 40, tomas.oberg@oringen.se

Jens Lindquist
Generalsekreterare O-Ringen Uppsala 2020
Tel: +46 (0)70-377 62 15, jens.lindquist@oringen.se

Copyright © 2015 O-Ringen AB. Alla rättigheter förbehålls.   |    En webbsida från Limepark byggd i SiteVision