Funktionärer

Här nedan hittar du kontaktuppgifter till den lokala ledningsgruppen för O-Ringen Kolmården 2019.

Ledningsgruppen O-Ringen Kolmården 2019

Ledning

Tomas Öberg

tomas.oberg@oringen.se
070-227 75 40

Tävling

Johan Fröberg

johan.froberg@oringen.se

072-050 91 12

Resa

Jonny Karlsson

jonny.karlsson@oringen.se

070-536 41 82

Boende

Jonny Karlsson

jonny.karlsson@oringen.se

070-536 41 82

Upplevelse

Mattias Nilsson

mattias.nilsson@oringen.se

070-314 48 23

Ekonomi

Ebba Hedegård

ebba.hedegard@oringen.se

070-553 21 04

Funktionär

Lotta Frisell

lotta.frisell@oringen.se

072-727 26 63

Marknad

Carin Rosander

carin.rosander@oringen.se

070-239 41 29

Sälj

Mats Rosander

mats.rosander@oringen.se
070-578 79 01

IT

Lars-Åke Classon

lars-ake.classon@oringen.se

072-740 23 16

Service

Tomas Axi

tomas.axi@oringen.se

070-828 09 79

Miljö

Karin Von Kronhelm

karin.vonkronhelm@oringen.se

072-553 51 89

Deltagarservice

Lena Fröberg

lena.froberg@oringen.se
070-736 19 96

Copyright © 2014-2018 O-Ringen AB. Alla rättigheter förbehålls.   |    En webbsida från Limepark byggd i SiteVision