Swedish
O-ringen

Employees

Bild på Susanne Maarup

Susanne Maarup

VD/CEO
susanne.maarup@orientering.se
+46 76-946 96 65
Bild på Mats Adolfsson

Mats Adolfsson

Försäljning
mats.adolfsson@oringen.se
070-394 50 71
Bild på Conny Gunnarsson

Conny Gunnarsson

Logistik
conny.gunnarsson@oringen.se
070-810 73 49
Bild på Magnus Johansson

Magnus Johansson

Tävling & IT
magnus.johansson@oringen.se
070-381 03 56
Bild på Anna Wennertorp

Anna Wennertorp

Marknad, Upplevelse & Deltagarservice
anna.wennertorp@oringen.se
070-952 54 78
Bild på Johan Andersson

Johan Andersson

Tävlingsansvarig O-Ringen Smålandskusten 2024
johan.andersson@oringen.se
073-420 03 61
Bild på Anders Strömbäck

Anders Strömbäck

Projektledare O-Ringen Smålandskusten 2024
anders.stromback@oringen.se
070-860 81 86
Bild på Måns Lennermo

Måns Lennermo

Projektledare O-Ringen Jönköping 2025
mans.lennermo@oringen.se
076-117 38 60