Funktionärsansvariga / Officials organizers Uppsala


Kontakt funktionärsansvariga / Contact officals organizers O-Ringen Uppsala 2022

Namn / Name

Klubb / Club

Kontakt / Contact

Lena Nilsson

OK Linné

familjen.nilsson.7@hotmail.com

070-611 39 54

Åsa Hedin

OK Linné

asahedin@hotmail.com

076-760 34 07

Karin Hannrup

IF Thor

karin@hannrup.se

073-414 41 92

Fredrik Wigertz

Långhundra IF

fredrik.wigertz@outlook.se

073-829 81 88

Martyn Passmore

Sigtuna OK

martyn@datacompass.se

070-765 81 74

Birgitta Petersen

OK Enen

birgitta5792@live.com

073-502 82 84

Britt Larsson

Länna IF

britt.i.larsson@gmail.com

073-354 00 52

Magnus Björk

OK Rodhen

sun_gam91@hotmail.com

072-541 91 70

Dennis Svensson

Rasbo IK

dennis.svensson@oringen.se

070-820 17 44

Dan Larsson

Björklinge SOK

danlarsson@telia.com

076-816 57 65