Kontakt / Contact O-Ringen Uppsala 2022

En bild


Kontaktuppgifter O-Ringen Uppsala 2022 / Contact names O-Ringen Uppsala 2022

Område / Area

Namn / Name

Kontakt / Contact

Ledning / Management

Jens Lindquist

jens.lindquist@oringen.se

070-377 62 15

Tävling / Competition

Bo Strand

bo.strand@oringen.se

070-999 18 73

Resa / Travel

Tom Karlsson

tom.karlsson@oringen.se

076-115 08 93

Boende / Accomodation

Gunnar Bergh

gunnar.bergh@oringen.se

070-592 52 24

Upplevelse / Experience

Emma Ingesson

emma.ingesson@oringen.se

070-872 41 35

Ekonomi / Economy

Dennis Svensson

dennis.svensson@oringen.se

070-820 17 44

Funktionär / Officials

Anna Karlström

anna.karlstrom@oringen.se

076-184 44 97

Marknad / Marketing

Karolina Cederholm

karolina.andersson@oringen.se

070-432 87 29

Sälj / Sales

Johan Cederholm

johan.cederholm@oringen.se

070-890 12 35

IT

Patrik Servin

patrik.servin@oringen.se

072-236 86 50

Service

Emma Bromark

emma.bromark@oringen.se

070-224 27 35

Miljö / Environment

Erik Jonsson

erik.jonsson@oringen.se

070-587 02 89

Deltagarservice / Competitor services

Annika Ridell

annika.ridell@oringen.se

070-389 40 24